Ed Sheeran: nowa muzyka już za chwilę. Zobacz zapowiedź od Eda

Nowa muzyka Eda Sheerana ukaże się już lada moment. Artysta opublikował na Facebooku zapowiedź materiału, który pojawi się już 6 stycznia. Co to będzie?

Ed Sheeran zapowiada nową muzykę. Na Facebooku artysty pojawił się krótki filmik, na którym widzimy piosenkarza z kartką z napisem "nowa muzyka w piątek", zatem materiału spodziewamy się 6 stycznia. Nie wiemy niestety czy będzie to tylko krótka zapowiedź muzyczna, czy może pełen utwór od razu z teledyskiem. A może wręcz niespodziewana premiera płyty?

Co na to fani? O tym, jak bardzo czekają na nową muzykę Eda, świadczą ich reakcje w serwisach społecznościowych. Pod filmikiem na Facebooku zaledwie w ciągu doby zebrało się 85 tysięcy komentarzy i 713 tysięcy lajków. Materiał został wyświetlony 14 milionów razy i udostępniony 166 tysięcy razy. Podobny szał trwa na Instagramie Eda. Liczby imponują i niektórzy sądzą, że jeśli piosenkarz zaprezentuje pierwszy teledysk z nowej płyty, to liczbą wyświetleń klip ten przebije "Hello" Adele. Czy tak się stanie? Na to jeszcze chwilę poczekamy, ale poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Ed Sheeran powrócił z dłuższego "urlopu". Piosenkarz nie był obecny w mediach społecznościowych przez rok, ale wiadomo było, że nagrywa nowy materiał. W połowie grudnia Sheeran zaktualizował swoje profile na Facebooku, Instagramie itp., co było dla fanów jasnym komunikatem, że wraca. Wiadomo było również, że materiał na nowy album jest gotowy. Potwierdziła to Amy Wadge, autorka, która współpracuje z Sheeranem. Przyznała, że wydawnictwo ukaże się niebawem. Jak widać, nie były to słowa bez pokrycia.

W dyskografii Eda do tej pory są dwa albumy studyjne: "+" z 2011 roku i "×" z 2014. Czekacie na jego nową płytę?

Więcej: