Justin Bieber porównał się do… Michaela Jacksona

Justin Bieber współczesnym Michaelem Jacksonem? Wokalista uważa, że z królem pop łączy go bardzo wiele. Co takiego?

Justin Bieber był gościem porannego programu Nicka Grimshawa w stacji Radio 1. Muzyk zapewnił, że interesuje go jedynie muzyka pop i to właśnie z tym gatunkiem wiąże swoją przyszłość. Dodał też, że to właśnie pop jest najbardziej lubiany przez ludzi na całym świecie.

"

Myślę, że pop nie musi być tandetny. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób tworzysz swoją muzykę. Bierzesz to, co jest obecnie popularne, modyfikujesz i masz własny numer.  "

Według niego jest to najlepszy sposób na tworzenie muzyki.

"

Tak właśnie robił Michael Jackson. To jest cudowne. Zawsze wprowadzał do swoich kompozycji to, co akurat było ważne, np. techno czy funk. 

"

Bieber próbuje robić dokładnie tak samo.

"

Chcę po prostu współpracować z najlepszymi i tworzyć dobrą muzykę. "

KUP bilety na koncert Hansa Zimmera!

Na razie całkiem nieźle mu to wychodzi. Na gali Europe Music Awards 2015 wokalista zgarnął aż 5 statuetek i oczarował publiczność hitem „What Do You Mean?”. 

A już 13 listopada ukaże się jego nowa płyta „Purpose”. Na albumie znajdzie się 13 kompozycji. Jednak pełna lista nie jest jeszcze znana. Dotychczas artysta ujawnił 3 piosenki: „What Do You Mean?”, „Where Are Ü Now” i najnowszy singiel „Sorry”, który wyprodukował Skrillex. Do utworu powstał taneczny teledysk, który obejrzało już ponad 36 milionów użytkowników serwisu YouTube.

Czekacie na nową płytę Justina?

Więcej: