Kings of Leon w Polsce 2017 na Orange Warsaw Festival

Piątek, 2 czerwca fani Kings of Leon zapamiętają na długo. Jedna z najpopularniejszych rockowych grup ostatnich lat wystąpi na Orange Warsaw Festival 2017. Tym samym zespół braci Followill dołączy do Imagine Dragons oraz Justice, którzy również zaprezentują się festiwalowej publiczności. 

Swój debiut mieli w 2003 roku. Od tego czasu Kings of Leon wydali już 7 albumów, które w sumie sprzedały się w liczbie ponad 18 milionów egzemplarzy! Jeśli dołożymy do tego 24 miliony singli, zespół założony przez trzech braci – Caleba, Nathana i Jareda oraz ich kuzyna Matthew – staje się jednym z najpopularniejszych rockowych składów ostatnich dwóch dekad!

Fani pokochali wszystkie oblicza Kings of Leon: od garażowego południowego rocka z debiutanckiego „Youth and Young Manhood” przez alternatywne brzmienie „Because of the Times” aż po rockowe hymny w stylu „Use Somebody”. I to właśnie ten utwór przyniósł im najważniejsze nagrody w karierze - Grammy Awards, m.in dla Utworu Roku i Najlepszej Rockowej Piosenki. Zresztą w czasie swojej kariery zespół wielokrotnie nominowany był do najważniejszych nagród muzycznych – BRIT, NME czy Juno.

Dziś Kings of Leon skupiają się na najnowszym albumie. „WALLS”, którego tytuł możemy rozwinąć do „We Are All Love Songs” ukazał się w połowie października i zadebiutował na pierwszych miejscach list po obu stronach Atlantyku. Promujący go singiel „Waste a Moment” to esencja stylu Kings of Leon, dlatego łatwo zrozumieć ogromy sukces tego utworu, także w polskich stacjach radiowych.

2 czerwca Kings of Leon ponownie spotkają się ze swoją ulubioną publicznością jako headliner pierwszego dnia Orange Warsaw Festival 2017 - Radio ZET ma patronat nad Festiwalem. Tym razem na Torze Wyścigów Konnych „Służewiec”.

W sprzedaży są bilety i karnety Regular Tickets w kilku opcjach, w tym także bilety w promocyjnych cenach dla klientów Orange i specjalne pakiety na Orange Warsaw Festival i Open’er Festival Powered by Orange. Szczegółowy cennik na www.orangewarsawfestival.pl

Orange Warsaw Festival 2017 odbędzie się w dniach 2-3 czerwca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Będzie to druga edycja wydarzenia organizowana przez agencję Alter Art. Ubiegłoroczny OWF cieszył się ogromnym zainteresowaniem fanów muzyki. Tysiące widzów przybyło, by oglądać koncerty m.in. Lany del Rey, Skunk Anansie, Die Antwoord, Editors czy Toma Odella.

Szczegółową rozpiskę cen wejściówek i karnetów na OWF znajdziecie na RadioZET.pl.

Źródło: materiały prasowe

Więcej: