Krzysztof Zalewski zaśpiewał LIVE w Radiu ZET [WIDEO]

Popularny "Zalew" gościł w studiu Radia ZET w programie Marcina Wojechowskiego "ZET na Punkcie Muzyki" i dał czadu śpiewając na żywo. Zobacz występ Krzysztofa Zalewskiego! 

Kariera artysty:

W 2002 roku zgłosił się na casting do programu Idol. Z początku artysta nie wierzył w swoje siły. Wcześniej występował jedynie jako gitarzysta. Z biegiem trwania słynnego programu udało mu się przejść przez wszystkie etapy programu i ostatecznie zwyciężył całą edycję. Poparcie widzów, które zdobył wyniosło 51% głosów w finale.

W 2004 roku na mocy wygranego kontraktu wydał debiutancki album, zatytułowany Pistolet. Trzy lata później wokalista ruszył w trasę koncertową wraz z zespołem Nie-bo.

W 2009 roku wspierał zespół Hey na instrumentach klawiszowych podczas trasy koncertowej promującej album Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!. W tym samym roku Zalewski zadebiutował jako aktor w filmie "Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać"

Po długiej przerwie, powrócił "12 listopada 2013 roku" z albumem Zelig. Współtworzył przebój „Armaty” projektu Męskie Granie Orkiestra 2015. Kolejna solowa płyta, zatytułowana Złoto ukazała się 18 listopada 2016. Materiał promował teledysk „Miłość miłość”, będący zapisem happeningu nawiązującego do twórczości Mariny Abramović z udziałem Natalii Przybysz.

ZET na Punkcie Muzyki w Radiu ZET! Od poniedziałku do piątku 18:00-21:00

Więcej: