Natalie Imbruglia ogłosiła trasę koncertową. Wokalistka zagra w Polsce

Australijska wokalistka zagra koncert w klubie Stodoła. Występ znanej piosenkarki, która słynie z hitu "Torn" odbędzie się w ramach trasy koncertowej "The Natalie Imbruglia Acoustic". Znamy szczegóły.

Nowy Jork – multiplatynowa artystka Natalie Imbruglia ogłasza swoją wiosenną, międzynarodową trasę koncertową. Znakomita wokalistkanominowana trzykrotnie do nagrody Grammy, występować będzie w mniejszych salach koncertowych, co pozwoli jej stworzyćwyjątkową atmosferę podczas występów. Te akustyczne, kameralne koncerty, sąpodziękowaniem i wyrazem uznania dla jej wiernych, wspierających ją od lat fanów. „Jestem bardzo podekscytowana powrotem do koncertowania i cieszę się, że wybrałam kameralne sale w ramach podziękowaniamoim fanom” - powiedziała artystka, dodając: „uwielbiam atmosferę mniejszych sal. Czuję, jakbym śpiewała dla każdego widza z osobna i widzę, w jaki sposób odbierają to, co mam im do przekazania”.

Podczas koncertów Natalie wykona swoje największe przeboje,w tym utwory z ostatniej płyty Male. Trasa koncertowa rozpocznie się 22 kwietnia w Moskwie i będzie trwać do końca maja br. Artystka wystąpimiędzy innymi w Polsce, Estonii, Irlandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Niemczech, a trasę zakończy 27 maja koncertem w Danii. Szczegóły dotyczące trasy (daty i miasta) można znaleźć poniżej – wkrótce potwierdzi się jeszcze kilka dodatkowych koncertów.

Bilety w cenach od 121 zł są dostępne na www.LiveNation.pl.

Płyta Male, wydana latem 2015 r., to pierwszy album Natalie po 6 latach przerwy. Inspirację na materiał do krążka piosenkarka znalazła w swoich ulubionych artystach płci przeciwnej. Male to zbiór klasycznych i współczesnych coverów piosenek, które zostały nagrane wcześniej przez znanychwokalistów takich jak: Cat Stevens, Damien Rice, Tom Petty, PeteTownshend, Zac Brown Band i wielu innych. Pierwszy singiel Instant Crushwydany 22 kwietnia 2015 r., został pierwotnie nagrany przez zwycięzców nagrody Grammy – Daft Punk. Niepowtarzalny sposób interpretacji tej piosenki, Natalieopisała słowami: „W wersji oryginalnej tak naprawdę nie możemy usłyszeć o czym jest ten utwór, z uwagi na efekty specjalne, zmieniające głos Juliana, któryswoją drogą uwielbiam. Jednakże to jest bardzo piękna historia, którą wszyscy powinni usłyszeć i móc się utożsamić ze słowami. Jestem bardzo dumna z efektów pracy nad tym kawałkiem.”

Patronatem medialnym koncertu jest Radio ZET

Natalie Imbruglia

26.04.2017

Warszawa, Klub Stodoła.

Źródło: materiały prasowe

Więcej: