Nowa piosenka Kukiza i Piersi! "Wakacyjna miłość" już w sieci

Grupa Kukiz i Piersi zaprezentowała pierwszy kawałek z nadchodzącej płyty "Słońce Peru". Posłuchajcie nowego kawałka zespołu!

Do sieci trafił nowy kawałek zespołu Kukiz i Piersi. To jeden z utworów, który znajdzie się na nowej płycie grupy.

Nowa piosenka Kukiza i Piersi

"Wakacyjna miłość" trafiła na YouTube 10 czerwca. Kawałek opublikowała na swoim kanale wytwórnia Juicy Music, z którą muzyk nawiązał współpracę po wyborach prezydenckich. Firma powstała w 2015 roku, a płyta Kukiza będzie jej pierwszym projektem.

Do tej pory zespół współpracował z Sony Music Poland, ale po ogłoszeniu swojego udziału w wyborach prezydenckich, firma rozwiązała z nim kontrakt.

Obecnie w składzie zespołu Kukiz i Piersi znajduje się sam Paweł Kukiz, gitarzysta Wojciech Cieślak, klawiszowiec Krzysztof Imiołczyk oraz gitarzyści: Jacek Kasprzyk, Grzegorz Zioła i Łukasz Łabuś.

Zespół powstał w 2013 roku, po tym jak Kukiz zakończył współpracę z Piersiami. W 2014 roku grupa wypuściła krążek "Zakazane piosenki". Najnowszy album ma być powrotem do brzmień, które znamy sprzed lat.

Na polskiej scenie muzycznej nadal działa zespół Piersi, w którym grają pracujący wcześniej z muzykiem artyści. Zespół odpowiedzialny jest za kawałek "Bałkanica", który w Polsce stał się bardzo popularny.

Źródło: CMG

Więcej: