„Do świąt”. Zobacz teledysk grupy LemON!

13 listopada ukaże się kolejna płyta zespołu LemON. Album „Etiuda zimowa” promuje piosenka „Do świąt”, do której grupa nakręciła teledysk. Jaki jest nowy klip?

Na płycie „Etiuda zimowa” znajdzie się 11 utworów. Będą to kolędy i pastorałki zaśpiewane w 4 językach (po polsku, łemkowsku, białorusku i ukraińsku), ale też premierowe autorskie nagraniach grupy LemON. Jak podkreśla lider zespołu Igor Herbut, nie jest to płyta świąteczna, ale właśnie zimowa. 

 

"

Zagraliśmy na ,,Etiudzie zimowej" trochę tak, jakbyśmy sobie grali sami dla siebie, jakby nigdy nikt miał jej nie usłyszeć… intymnie, z duszą, z miłością… Taka jest też okładka, którą widzicie… skromna… jasna… a my jesteśmy na niej tylko częścią całości - opisują album muzycy. "

Na singiel promujący została wybrana piosenka „Do świąt”.

"

Zazwyczaj, kiedy wychodzi nowa płyta, artysta wybiera na singiel jakiś utwór, który spodoba się szerokiej publiczności. Ale my naszą zimową opowieść zaczniemy od utworu ,,Do świąt", którym idziemy swoją drogą, jest w nim dużo ciszy. jest wyznaniem. jest prologiem. "

Teledysk do tego utworu wyreżyserował Michał Braum, a producentem klipu jest Jan Kępiński.

 

"

Jest dla nas jak te 5 sekund, kiedy spada na Ciebie pierwszy płatek śniegu w roku. Kiedy jeszcze się zastanawiasz, czy Ci się przywidziało czy to już on…Posłuchajcie, zobaczcie… - napisali muzycy w serwisie YouTube. "

Płyta „Etiuda zimowa” ukaże się 13 listopada. W ten sam dzień premierę będą miały też krążki One Direction, Justina Biebera oraz Eda Sheerana.

Lista utworów na płycie Etiuda zimowa 

1. Etiuda zimowa

2. Cicha noc

3. Mizerna cicha

4. Szczedryk

5. W żłobie leży

6. Dobryj weczer Tobi

7. Grudniowy

8. Płatek

9. A u swiecie nam

10. Tycha nicz

11. Do świąt

Zamierzacie kupić ten krążek?

Więcej: