Metallica w Polsce 2018 w Tauron Arena Kraków. Kiedy BILETY?

Metallica w Polsce zagra koncert w ramach trasy WorldWired, promującej najnowszy album zespołu: "Hardwired... to Self-Destruct". Krążek ten był najlepiej sprzedającym się albumem 2016 roku w naszym kraju, więc można się spodziewać, że zainteresowanie koncertem będzie ogromne. Kiedy bilety na Metallicę w Polsce i jak nabyć je przed ogólną sprzedażą?

Metallica w Polsce gościła po raz ostatni w lipcu 2014 roku. Legendarna formacja była gwiazdą warszawskiego festiwalu Sonisphere i podczas swojego występu zaprezentowała przekrój najbardziej znanych kawałków ze swojego dorobku. Teraz jednak, kiedy po latach wyczekiwania fani doczekali się nowej płyty zespołu, będziemy mieli okazję do usłyszenia świeżego materiału na żywo.

Kiedy Metallica zagra w Polsce?

Na zapowiedziany właśnie koncert Metalliki w Krakowie przyjdzie fanom sporo poczekać. Cała europejska trasa rozpoczyna się 4 września 2017 koncertem w Amsterdamie. W ramach tournee po Starym Kontynencie zespół zagra 38 koncertów - w tym także w Polsce. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia 2018 w Tauron Arenie.

Wybierasz się na koncert Metalliki?

Bilety na koncert Metalliki: kiedy i w jakiej cenie?

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży już niebawem, bo 24 marca 2017. Jednak wejściówki będzie można nabyć nieco wcześniej - na trzy dni przed ogólną dystrybucją: 21 marca. Na to liczyć mogą członkowie fanclubu Legacy Met Club. Swój bilet będą mogli upolować przez 24 godziny od chwili otwarcia sprzedaży 21.03. - czyli od godziny 10.00. Godzinę później tego samego dnia ruszy też przedsprzedaż dla członków Fifth Members.

Do nabycia będą różne typy wejściówek: najtańsze bilety w ogólnej sprzedaży dostępne w cenie od 236-440 zł, a pakiety VIP od 889 do nawet 10,369 zł. Sprzedaż odbywać się będzie m.in. na www.livenation.pl i ticketmaster.pl.

Kto wybiera się na koncert Metalliki w Polsce?

RadioZET.pl/SA

Więcej: