Ed Sheeran wraca. Niebieska grafika zapowiedzią nowej płyty?

Kiedy trzecia płyta Eda Sheerana? - dopytują fani, którzy już od ponad roku czekają na wielki powrót wokalisty. I zdaje się, że się doczekali, bo Brytyjczyk właśnie zaktualizował swoje wszystkie profile w serwisach społecznościowych.

Ed Sheeran wraca! Młody wokalista po ponad rocznym odpoczynku od serwisów społecznościowych powrócił i zaktualizował wszystkie swoje profile. Pojawiła się na nich taka oto grafika, która - trzeba przyznać - zdradza raczej niewiele:

Dokładnie w grudniu 2015 roku Sheeran zasmucił swoich fanów informacją o tym, że robi sobie przerwę od społecznościówek.

"Cześć wszystkim. Robię sobie przerwę od telefonu, maili i social mediów na jakiś czas. Przez 5 ostatnich lat przeżyłem niesamowitą przygodę, ale zauważyłem, że widzę świat przez ekran, a nie moimi oczami, więc mając możliwość, że nie muszę być wszędzie i robić czegokolwiek, ruszam w podróż po świecie, by zobaczyć wszystko, co przegapiłem" - napisał wtedy na Facebooku. Jednak - co ważniejsze dla wszystkich jego fanów - dodał też, że trzeci album jest w drodze i jest to najlepsze, co dotąd stworzył. Zapowiedział, że powróci jesienią 2016 i słowa dotrzymał.

Prawdopodobnie więc to, co widzimy na jego Facebooku czy Instagramie jest właśnie zapowiedzią trzeciej studyjnej płyty.

Nowa płyta Eda Sheerana w 2017?

Zgodnie z zapowiedziami Eda, materiał jest już gotowy. Niedawno potwierdziła to Amy Wadge, autorka piosenek, która współpracuje z Sheeranem. W rozmowie z BBC przyznała, że wydawnictwo ukaże się niebawem. Nie ma żadnych innych informacji na temat albumu, jednak wszystko wskazuje na to, że materiał ukaże się jeszcze zimą.

W dyskografii Eda do tej pory są dwa albumy studyjne: "+" z 2011 roku i "×" z 2014.

Więcej: