Koniec kariery One Direction! Zespół zawiesza działalność

To smutna wiadomość dla fanów zespołu One Direction. Światowej sławy boysband postanowił zakończyć karierę.

24 sierpnia zespół wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformował fanów o zawieszeniu kariery na co najmniej rok. One Direction zejdzie ze sceny w marcu 2016 roku. Boysband nie chce promować utworów z najnowszego albumu. Ostatni koncert brytyjskiej grupy zaplanowano na 31 października w Sheffield. 

Dlaczego One Direction zawieszają karierę?

Podobno członkowie zespołu chcą rozpocząć solowe kariery. Nieoficjalnie jednak wiadomo, że między wokalistami iskrzy od dawna. Wizerunek boysbandu podupadł przez Louisa Tomlinsona, który jak rozpisuje się brytyjska prasa, wdał się w przelotny romans z młodą stylistką Brianą Jungwirth. Para spodziewa się dziecka.

Krótka, ale wielka kariera One Direction

One Direction istnieje na brytyjskim rynku muzycznym od 2010 roku. Wokaliści Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson, Nail Horan i Zayan Malik wystąpili w brytyjskim X factor. Juror muzycznego show, Simon Cowell zasugerował, żeby stworzyli zespół. Chociaż nie wygrali finału, tuż po programie podpisali kontrakt płytowy na 2 mln funtów. Dziś One Direction uchodzi za jeden z najsłynniejszych boysbandów na całym świecie.

Źródło: spin.com

Więcej: