„Drag Me Down”: Nowa piosenka One Direction!

Zespół zaskoczył wszystkich fanów i nieoczekiwanie udostępnił nowy utwór. Piosenka „Drag Me Down” zapowiada nową płytę One Direction.

Ta wiadomość zaskoczyła wszystkich fanów One Direction! Zespół zrobił im niespodziankę i udostępnił w Internecie nowy utwór.

Drag Me Down podbija Internet

Jest to pierwsza piosenka od kiedy z grupy odszedł Zayn Malik. Stało się to w marcu tego roku. Od tego czasu grupa występuje w 4-osobowym składzie. Piosenka „Drag Me Down” zapowiada 5. album studyjny One Direction.

- Mała niespodzianka! Sprawdźcie nasz nowy singiel. Nazywa się „Drag Me Down”. Mam nadzieję, że pokochacie go tak jak my - napisał na Twitterze Liam Payne.

Utwór dostępny jest w serwisach iTunes i Spotify. Grupa zaśpiewała tę piosenkę po raz pierwszy na żywo w piątek na koncercie w Indianapolis, co oczywiście zarejestrowali fani One Direction.

Malik ocenia utwór One Direction 

Jak na nową piosenkę zareagował Zayn Malik? Wokalista napisał na Twitterze: - Jestem dumny z moich chłopców. Nowy singiel jest "chory". Dużo miłości. 

Malik ujawnił niedawno, że podpisał kontrakt z wytwórnią RCA Record. Rozpoczyna karierę solową, bo chce pokazać, jaki naprawdę jest.

Źródło: nme.com/billboard.com

Więcej: