Posłuchaj piosenki, która wygrała Opole 2015

Michał Szpak zwyciężył w konkursie SuperPremiery w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, pokonując nawet Donatana i Marylę Rodowicz. Piosenkarz zadedykował tę ważną nagrodę swojej mamie. Posłuchajcie piosenki, która podbiła festiwal.

Jak oni czytają... bajki?! Najpiękniejsze opowieści z całego świata w wykonaniu polskich Gwiazd. Kup, czytaj, słuchaj i pomagaj z Fundacją Radia ZET!

Michał Szpak był bardzo wzruszony odbierając nagrodę w Opolu. - Obiecałem sobie, że jak zdobędę tę nagrodę, to zadedykuję ją mojej mamie. Dziękuję wszystkim, którzy wysłali na mnie głosy i tej wyjątkowej opolskiej publiczności - powiedział artysta odbierając SuperPremierę.

Michał Szpak - Jesteś bohaterem - teledysk

Michał Szpak - Jesteś bohaterem - występ w Opolu

Michał Szpak pokonał dziewięciu innych polskich wykonawców, między innymi Marylę Rodowicz z Donatanem, Paatrycję Kazadi, Tomasza Lipińskiego czy Natalię Kukulską.

Młody wykonawca od dziecka chciał śpiewać. Wierzył w siebie i nie bał się pokazać Polsce swojego kontrowersyjnego wizerunku. Dzięki temu oraz niewątpliwemu talentowi, chłopak z Jasła podbił muzyczną scenę w Polsce.

Wokalista zapowiedział, że premiera drugiego albumu, z którego pochodzi piosenka "Jesteś bohaterem", planowana jest na październik 2015.

Więcej: