Rihanna zaprezentowała okładkę nowej płyty

Rihanna ujawniła, że jej nowy album zostanie zatytułowany „Anti”. Wokalistka zaprezentowała też grafikę, która znajdzie się na okładce. 

O tym, że Rihanna planuje wydanie nowej płyty wiadomo było już od jakiegoś czasu. Wokalistka ujawniała kolejne single, ale nie podawała szczegółów dotyczących nowego wydawnictwa.

Piosenkarka w końcu zdecydowała się zaprezentować okładkę albumu oraz jego tytuł. Uroczystość odbyła się w galerii sztuki Mama Gallery w Los Angeles. 

Krążek będzie nosił tytuł „Anti”, ponieważ słowo to: 

"

oznacza osobę przeciwną konkretnej polityce, działalności lub idei. 

"

Napis na ścianie galerii głosił, że

"

Przez współpracę z autorem okładki Royem Nachumem, Rihanna zmieniła historię okładek płyt. Kierując się swoją intuicją, jej praca dąży do tego, żeby wywierać wpływ poprzez robienie czegoś przeciwnego niż oczekuje tego społeczeństwo.  "

Rihanna opowiedziała o współpracy z artystą przy okazji tworzenia okładki.

"

To zaczęło się od przypadkowej rozmowy w studiu o 4 nad ranem, kiedy znajomy pokazał mi prace Roya. Kiedy się spotkaliśmy, on po prostu zapytał mnie, co by mnie uszczęśliwiło.  "

Rysunek dziewczynki na okładce płyty powstał na podstawie zdjęcia Rihanny z dzieciństwa. Postać ma oczy przesłonięte koroną i trzyma czarny balon. Na grafice znajduje się też wiersz napisany alfabetem Braille’a pt. „If They Let U”. Piosenkarka jest bardzo zadowolona z efektów współpracy z artystą.

"

To jest moja ulubiona okładka w karierze. "

Nie wiadomo jeszcze, kiedy ukaże się płyta.

Jesteście ciekawi, jaki będzie nowy album Rihanny? 

Więcej: