Spice Girls wracają jako GEM? Kiedy nowy materiał byłych "spicetek"?

O tym, że Spice Girls wracają, mówi się już od dawna. Wiadomo też było, że Victoria nie zdecydowała się na powrót. Teraz okazuje się, że w nowym składzie zabraknie kolejnej "spicetki". Co więcej, grupa nagrała już nowy materiał. Nowe szczegóły powrotu zespołu.

W zagranicznych mediach znów huczy o wielkim powrocie Spice Girls, związanym z 20-leciem wydania singla "Wannabe". Wiadomo już, że we wznowionym składzie zabraknie nie jednej, a dwóch członkiń grupy. Trio ma podobno nosić nazwę GEM - od pierwszych imion wokalistek, które się w nim znajdą. Pogłoski te po raz pierwszy pojawiły się w październiku, kiedy do sieci wyciekł nowy utwór, nagrany przez Geri, Emmę i Melanie B. Media sugerowały, że wokalistki wrócą pod nową, wspomnianą nazwą. Okazuje się jednak, że same "spicetki" dementują tę pogłoskę. Mówią, że ich grupa to po prostu Geri, Emma i Melanie.

Mel B powiedziała mediom: "Nie ma żadnego GEM. Nie wiem, dlaczego dziennikarze stale się przy tym upierają. To po prostu Geri, Melanie i Emma. Nie wiem, czemu zrobili z tego GEM". Prawdopodobnie jednak przekonanie dziennikarzy ma związek z tym samym skrótem, który widnieje m.in. w adresie nowej strony Spice Girls - a właściwie tria: spicegirlsgem.com. Na stronie tej znaleźć można w tej chwili tylko krótką zapowiedź czegoś, czego fani "naprawdę, naprawdę chcą". Co więc wiadomo o ich nowej muzyce? Niestety, niezbyt wiele. Media sugerują, że wieści o nowej płycie pojawią się już niebawem.

W tej chwili pewne jest, że Spice Girls nie wracają jako GEM, a ich pierwszy nowy utwór to "Song for her".

Myślicie, że mają szansę na powrót na szczyt?

Więcej: