Wybierz największy przebój na 25-lecie Radia ZET!

W tym roku Radio ZET obchodzi swoje 25. urodziny. Świętuj razem z nami i wybierz przebój, który kojarzy Ci się z ZETką. Podziel się wspomnieniami związanymi z Twoim ulubionym radiem! 

25 lat to ćwierć wieku! Przez te wszystkie lata Radio ZET towarzyszyło Wam w domach, samochodach, na wakacjach czy w pracy. Relacjonowaliśmy dla Was także najważniejsze wydarzenia z kraju i zagranicy.

Teraz chcielibyśmy, żebyście podzielili się swoimi wspomnieniami wybierając piosenkę, która kojarzy Wam się z naszym radiem. Pectus – Barcelona, Blue Cafe – Buena, Kamil Bednarek – Chwile jak te czy Meghan Trainor – Lips Are Movin’, to tylko niektóre propozycje, na które możecie oddać swój głos.

Liczymy również na Wasze wspomnienia, którymi chcielibyście się z nami podzielić. Dlatego zachęcamy do tego, żebyście przesyłali nam swoje propozycje piosenek, które kojarzą Wam się z Radiem ZET.

25. urodziny Radia ZET

Czy wiesz, że Radio ZET było pierwszą prywatną rozgłośnią radiową w Warszawie? ;) Przez 25 lat nazbierało nam się sporo ciekawostek.

25 samochodów na 25. urodziny Radia ZET

Z okazji naszych urodzin mamy dla Was wiele niespodzianek. W Loterii Radia ZET przygotowaliśmy dla naszych Słuchaczy 25 nowych i lśniących samochodów Suzuki Celerio! 

Ale to nie wszystko! Mamy dla Was jeszcze jeden konkurs. Wystarczy, że zatańczycie nasz urodzinowy taniec #ZETDance, a video prześlecie za pomocą specjalnego formularza. Łapcie kamery i DO DZIEŁA! ;)

Więcej: