Kończymy 26 lat! Zapraszamy na wspólną zabawę już od 6 rano

Radio ZET kończy 26 lat! Przez cały ten czas gościliśmy największe gwiazdy polskiej muzyki, wysłaliśmy Was na setki koncertów i przede wszystkim dzięki radiu mogliście usłyszeć tysiące piosenek, które pokochaliście. Jak przystało na urodziny, zamierzamy hucznieświętować! Przyłączycie się?

Zabawę zaczynamy od 6 rano! W Dzień Dobry Bardzo będziecie mogli posłuchać przebojów z lat 90-tych oraz opowiedzieć na antenie o tym, co robiliście 26 lat temu.

W programie "Od Ucha Do Ucha" Marcin Sońta będzie czekał na Was ze specjalnym quizem o Radiu ZET. Uwaga! Będzie można zgarnąć kilka fajnych radiowych gadżetów :)!

Chłopaki z Uważam ZET będą realizować wyzwanie od Agi - czyli czeka ich trochę pracy w radiowej kuchni... Jeżeli macie jakieś ŁATWE przepisy na jadalny tort, to bardzo prosimy - podeślijcie je, nie chcemy się zatruć :).

W ZET na Punkcie Muzyki pojawią się gwiazdy, które wspominać będą wyjątkowe muzyczne wydarzenia związane z ich karierą i Radiem ZET. Poza tym Marcin Wojciechowski rozda dokładnie 26 płyt. Urodzinowa impreza u Marcina Wojciechowskiego zaczyna się tuż po 18:00.

W paśmie Justyny Dżbik i Marcina Łukasika "Halo ZET" będzie zabawa pt. "Lufa. Pytanie" - Czyli zadzwoń do nas i usłysz pytanie, którego się nie spodziewasz!  (Uwaga! Pytania zadawać będą także dziennikarze i prezenterzy Radia ZET).

Zobacz, jak powstało Radio ZET

28 września kończymy 26 lat! Baw się razem z nami :)!

Więcej: