Koncert Piotra Zioły na żywo w ZET na Punkcie Muzyki [WIDEO]

Młody i uzdolniony wokalista Piotr Zioła zagrał koncert na żywo w programie Marcina Wojciechowskiego ZET na Punkcie Muzyki.

Piotr Zioła w 2008 roku zdobył pierwszą nagrodę w konkursie "Piosenkobranie". Utalentowany młodzieniec w 2012 roku zadebiutował w Telewizji. Jako 16 latek wystąpił w drugiej edycji programu X-Factor i mimo wykonania takich piosenki jak "Valerie" Amy Winehouse, młody Piotr nie przeszedł do kolejnego etapu. Po udziale w programie poznał Marcina Borsa i nawiązał z nim współpracę.

W 2015 roku Zioła wystąpił na Spring Break Showcase Festival & Conference w Poznaniu. Podczas festiwalu poznał Justynę Święs i zespół Rysu, z którym nagrał piosenkę "Przyjmij brak". Piosenkarz bieżącego roku zaśpiewał na Open'er Festival.

2015 rok dla Piotrka był bardzo owocny. Bowiem pod jego koniec (listopad) wokalista wydał swój pierwszy autorski singiel "Podobny". 22 kwietnia 2016 roku ukazał się jego album, który zatytułował Revolving Door.

A w piątek 16 września Piotr Zioła odwiedził Radio ZET, a dokładniej Marcina Wojciechowskiego i jego program ZET na Punkcie Muzyki. Młody i utalentowany wokalista zagrał na żywo na antenie Radia ZET.

Zobaczcie to, co działo się 16 września tuż po godzinie 18:00!

ZET na Punkcie Muzyki! Od poniedziałku do piątku 18:00-21:00

Więcej: