Taneczne wakacje z Radiem ZET. Wszyscy tańczymy #ZETdance!

Takich wakacji jeszcze nie było. Cała Polska świętuje urodziny Radia ZET i tańczy szalony #ZETdance!

Radio ZET świętuje w tym roku swoje 25. urodziny! Z tej okazji stworzyliśmy nasz własny urodzinowy taniec. Zobacz, jak w rytmie #ZETdance bawią się nasi Słuchacze ;)

Cała Polska tańczy ZETdance!

#ZETdance towarzyszy nam przez całe wakacje. W domu, na ulicy, na plaży... Tańczymy je wszędzie! Do zabawy dołączyły nawet piękne kowbojki z Mrągowa. Dziewczyny zaprezentowały nasz urodzinowy układ razem z Agnieszką Kołodziejską, podczas ZETCafe w Mrągowie!

Zobaczcie, jak im poszło!

Do urodzinowego szaleństwa Radia ZET dołączyły też... Słowianki!

Aktywne lato z Radiem ZET

Tego lata nie pozwolimy Wam się nudzić! Zebraliśmy ekipę Active Summer i ruszyliśmy nad polskie morze. Zachęcamy do ruchu na świeżym powietrzu i poprawiamy stan ciała i umysłu naszych Słuchaczy ;)

A jak lepiej poprawić kondycję niż przez taniec? Plażowicze też dołączyli do świętowania urodzin Radia ZET. Robią to tanecznym krokiem. Zobaczcie, jak wyszedł im nasz #ZETdance.

Zatańcz #ZETdance i wygraj Suzuki Celerio

Jeszcze nie wysłaliście nam swojego filmu z #ZETdance? Spokojnie, jeszcze nic straconego! Na Wasze nagrania czekamy do 9 sierpnia. Wypełnijcie prosty formularz i dołączcie do niego film ze swoim #ZETdance!

Pamiętajcie też o głosowaniu! To właśnie Wy zadecydujecie, jakie filmy przejdą do Etapu Finałowego konkursu #ZETdance, który rozpoczniemy 10 sierpnia. Nie ma na co czekać. Głosujcie TUTAJ!.

Do zobaczenia na stronie Radia ZET! ;)

Więcej: