Tour de Korościel dobiega końca! Michał dotarł do Olsztyna

28.04.2016 28.04.2016 15:37

Kolejny dzień trasy redaktora Korościela zaczął się zdecydowanie lepiej niż poprzedni. Pedałującego radiowca przywitały słoneczne promienie, a pożegnał go burmistrz Przasnysza, który powiedział, że bardzo mocno kibicuje Michałowi i jeszcze mocniej trzyma za niego kciuki.

Nasz bohater wystartował w czwartek (28.04) z Przasnysza na swojej czarnej bestii, w profesjonalnym rowerowym stroju, w bardzo dobrym nastroju i z uśmiechem od ucha do ucha…

"

„Droga jest bardzo poprawna i sprzyjająca. Brak kontuzji lub mniejszych urazów. Jestem bardzo pocieszony i dobrze nastawiony, a wszyscy ludzie, z którymi się mijam, dodają mi sił” – powiedział Michał Korościel

"

Radiowy Ojciec Michał pokonał kolejny odcinek i dotarł do przedostatniego miasta z trasy! Olsztyn zdobyty, więc teraz nie pozostaje nic innego, jak wziąć prysznic, zjeść obiad i zacząć się szykować do ostatniego, finałowego wjazdu do wyśnionych mazurskich Mikołajek!

Etap „Tour De Korościel” zostanie zakończony z pomocą ekipy Dzień Dobry Bardzo. Michała przywitają Aga i Tomek, którzy będą „wypoczywać”, prowadząc program prosto z żaglówki.

Uwaga, uwaga! Wielki finał Korościela w Mikołajkach będzie tylko początkiem świetnej i jeszcze bardziej aktywnej zabawy. Przypominamy, że w tej malowniczej mazurskiej miejscowości odbędzie się wielka i bardzo aktywna majówka Radia ZET.

Więcej: