Michał KORO Korościel dotarł do Przasnysza i przejechał już 300 km!

27.04.2016 27.04.2016 14:16

Akcji 500 km w 5 dni ciąg dalszy. Michał Korościel wyruszył z Pułtuska, pokonał kolejne kilometry i dotarł do Przasnysza! 

Poranek przed kolejnym startem zdecydowanie niesprzyjający. Lekkie opady deszczu i odczuwalny chłód w Pułtusku przywitały red. Korościela, który w swoim specjalnym kombinezonie i na czarnej bestii został obdarowany upominkami i oficjalnie pożegnany przez Burmistrza miasta.

Dwa miasta w jeden dzień

Po dotychczasowym pokonaniu 300 km Michał KORO Korościel docelowo dotarł do Przasnysza. Zanim jednak się tam zameldował, zahaczył o miasto Różan, które identycznie jak Pułtusk ubarwione było w szare chmury. Kolejny dzień pod względem pogody był dla naszego pedałującego redaktora pechowy…

Mimo kolejnych zmagań, trudności i zaangażowania, Michał Korościel pokonał kolejny dystans i zameldował się w Przasnyszu! Do końca całej trasy jeszcze tylko niecałe 200 km. Jutro nasz redaktor wyrusza do Olsztyna, a pojutrze nie pozostaje mu nic innego jak tylko wjechać do finałowych Mikołajek, gdzie czekać na niego będzie ekipa Dzień Dobry Bardzo! Z tego co wiemy, to mają przywitać radiowego bohatera chlebem i solą… :)

Aktywna majówka Radia ZET

Uwaga, uwaga! Tak naprawdę finał Korościela w Mikołajkach będzie tylko początkiem. W tej malowniczej mazurskiej miejscowości nie dość, że odbędzie się aktywna majówka Radia ZET, to jeszcze Aga i Tomek nadadzą poranny program i to z pokładu żaglówki! 

Więcej: