Wygraj bilety na koncert Justina Biebera! [ZAKOŃCZONY]

Koncert Justina Biebera już niedługo! Popularny wokalistka zagra 11 listopada w Tauron Arenie w Krakowie. Słuchaj Radia ZET i zgarnij bilety!

Jeśli chcesz być na jedynym koncercie Justina Biebera w Polsce to spoko, poradzimy :)!

Wykuj na blachę slang młodzieżowy! Słowa typu Yolo, Narciarz, czy Snap nie mogą być Ci obce. Jeżeli już je ogarniesz, to słuchaj codziennie Od Ucha Do Ucha po 10 i wygraj bilety na koncert Justina Biebera! 

Zobacz na własne oczy w kim kochają się miliony nastolatek!

Co Justin zaprezentuje polskim fanom?

Warto wspomnieć, że koncert Justina w Krakowie będzie już drugą wizytą Kanadyjczyka w Polsce. Bieber po raz pierwszy wystąpił w Polsce w 2013 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert wokalisty przeszedł do historii nie tylko dzięki muzycznemu show oraz masy niezwykłych efektów specjalnych, ale przede wszystkim dzięki reakcji tysięcy rozentuzjazmowanych fanek. Wiele wskazuje na to, że w Krakowie koncert Justina wzbudzi wśród Beliebers jeszcze większe emocje! 

Bieber zaprezentuje polskim fanom utwory z albumu "Purpose". Płyta swoją premierę miała w listopadzie ubiegłego roku i nie potrzebowała dużo czasu by stać się absolutnym hitem w ponad 100 krajach na całym świecie, pobijając rekord największej ilości utworów (17) w notowaniu Billboard Hot 100 Chart. W naszym kraju album "Purpose" w zaledwie kilka dni od swojej premiery zdobył status Złotej Płyty.

Więcej: