Festiwal Świateł w Łodzi trwa! Ostatni pokaz 11 października

Trójwymiarowe projekcje, kolorowe iluminacje, niekończące się instalacje świetlne – w najbliższy weekend Łódź stanie się centrum dobrej energii, a to za sprawą rozpoczynającej się V edycji Light. Move. Festival.

Już 9, 10 i 11 października Łódź zmieni swoje oblicze i na 3 dni rozpromienieje niezwykłym blaskiem. A to dzięki Festiwalowi Kinetycznej Sztuki Światła Light.Move.Festival., organizowanej przez Fundację Lux Pro Monumentis już po raz 5.! To wyjątkowe wydarzenie - zwyczajne zakątki miasta możecie zobaczyć w zupełnie nowej odsłonie, a główną rolę gra tutaj kolor i dźwięk. Podczas poprzedniej edycji festiwal przyciągnął 350 tysięcy gości z kraju i zagranicy.

Light Move Festival. Gdzie i kiedy?

W tym roku festiwal startuje w miejscu nietypowym, bo na obszarze nowo zrewitalizowanej elektrowni EC1, gdzie o godzinie 18:45 będziecie świadkami niezwykłego spektaklu, na który złożą się wielkoformatowe mappingi, taneczne widowisko multimedialne oraz koncerty. Podczas imprezy Fundacja Lux Pro Monumentis zaprezentuje również dzieła artystów z Polski i zagranicy, artystyczne iluminacje i instalacje świetlne.

Łódź, elektrownia EC1, 9, 10 i 11 października, godzina 18:00-24:00

Zapowiada się niezapomniany weekend. Nie możecie tego przegapić!

Więcej: