Listy do M. Czas Niespodzianek: Magdalena Różczka prezenterką Radia ZET

Boże Narodzenie pod koniec lutego? Tak, to możliwe :)! Radio ZET jako pierwsze zajrzało za kulisy planu filmowego trzeciej części komedii "Listy do M. Czas Niespodzianek" w reżyserii Tomasza Koneckiego. 

Magdalena Różczka jako prezenterka/dziennikarka Radia ZET, Borys Szyc, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Iza Kuna, Danuta Stenka jako realizatorka programu Radia ZET, Andrzej Grabowski, Stanisława Celińska, Zbigniew Zamachowski, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska zagrają nowych bohaterów w kolejnej części Listów do M.

Na ekranie zobaczymy ponownie Tomasza Karolaka, jako niegrzecznego Mikołaja oraz Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka i Wojciecha Malajkata. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak: Lejdis i Testosteron.

Listy do M. Czas niespodzianek znajdzie się w kinach w całej Polsce 10 listopada tego roku. Producentem jest TVN, dystrybutorem Kino Świat.

Przypomnijmy, że Listy do M to cykl komedii w świątecznym klimacie w obsadzie gwiazd, które podbiły serca widzów i znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat. Pierwszą część filmu „Listy do M." w kinach w 2011 roku obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a „Listy do M. 2" w 2015 roku zdobyły blisko 3-milionową publiczność. 

Więcej: