Redaktor Korościel pokonuje kolejne kilometry i dociera do Pułtuska!

Michał Korościel wystartował spod siedziby Radia ZET, po czym dotarł szczęśliwe do Płocka z którego na drugi dzień wyruszył do Pułtuska…

Poranek zaświtał, słońce unosiło się wysoko i Michał Korościel wystartował z Płocka. Pełen optymizmu, odziany w profesjonalny sprzęt, sprawdził stan swojej wiernej, czarnej bestii...

... i wyruszył w drogę do Pułtuska. Ta niestety mniej komfortowa niż ta z Warszawy do historycznej stolicy Mazowsza. Szczere pola, kaczki, kury, nierówne i kręte drogi zdecydowanie przeszkadzały redaktorowi w podróży.

Mimo wszelkich trudności, nasz radiowiec dotarł do wymarzonego Pułtuska cały, zdrowy i troszkę zmęczony...

Przed pedałującym Korościelem zostały jeszcze Przasnysz, Olsztyn oraz Mikołajki. I właśnie w tej trzeciej, finałowej miejscowości czekać na niego będzie ekipa Dzień Dobry Bardzo, która nie dość, że przeprowadzi poranny program w ostatni piątek kwietnia prosto z pokładu żaglówki, to jeszcze przywita po staropolsku naszego radiowego bohatera!

Uwaga! To jeszcze nie koniec majówkowych emocji. W malowniczych Mikołajkach w majówkową sobotę (30.04) wystartuje aktywna majówka Radia ZET!

Więcej: