Natalia Nykiel gwiazdą tegorocznej trasy Red Bull Tour Bus!

30.03.2017 30.03.2017 19:01

Radio ZET ma zaszczyt i ogromną przyjemność ogłosić, że Red Bull Tour Bus w czerwcu po raz kolejny wyruszy w trasę po Polsce goszcząc na pokładzie jedną z najciekawszych polskich artystek młodego pokolenia - Natalię Nykiel! 

Red Bull Tour Bus to ekskluzywna trasa koncertowa! Partnerem tego niesamowitego wydarzenia jest Radio ZET!

7 koncertów w 7 różnych miastach na mobilnej scenie, którą będzie dach autobusu. O tym, gdzie dojedzie Red Bull Tour Bus, możecie zadecydować osobiście!

W szranki o koncert Natalii na swoim terenie stanęły następujące miasta: Szczecin, Rzeszów, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice, Olsztyn, Słupsk, Białystok, Płock, Suwałki, Bydgoszcz i Radom. Gdzie zatrzyma się Red Bull Tour Bus z Natalią na pokładzie zależy tylko od Waszych głosów! Oddawać je można codziennie do 13 kwietnia na stronie www.redbull.pl/tourbus.

Już osiem razy Red Bull Tour Bus wyruszał w trasę po Polsce, by na swoim dachu gościć koncerty najbardziej intrygujących artystów polskiej sceny. Dotychczas byli to m.in. Dawid Podsiadło, Brodka, unikalny projekt Wspólna Scena w hołdzie 20-letniej historii polskiego rapu z Sokołem, Kosim, Rasem, Stasiakiem, DjSteezemiMrKrimem w składzie, Kamp! czy Pezet. I w tym roku Red Bull Tour Bus nie zbacza z obranej drogi goszcząc na swoim pokładzie Natalię Nykiel.

Natalia miała okazję wystąpić na dachu Red Bull Tour Bus w 2015 roku w Gdyni w ramach wspólnego koncertu z Rasmentalismem, Ritą Pax oraz Jamalem. Tym razem jednak scena będzie w całości należeć do niej, tak jak poprzedni rok pełen jej solowych sukcesów. Natalia znalazła świetny balans pomiędzy chwytliwym popem i oryginalną elektroniką, co bardzo docenili słuchacze i krytycy. Złota, diamentowa i potrójna platynowa płyta, tryumf singla „Error” i najczęściej wyświetlanego teledysku do niego na platformie Vevo tylko potwierdzają, że Natalia jest artystką, której brakowało na polskiej scenie pop i electro.

O jej nieprzeciętności przekonać się będzie mogła publiczność siedmiu spośród dwunastu miast biorących udział w głosowaniu. Będzie to jedyna okazja, aby usłyszeć Natalię w zaskakującej odsłonie. Specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus Natalia poszerzy skład swojego zespołu i zaprezentuje swoje utwory w jeszcze mocniejszych, electro grungeowych aranżacjach.

Więcej: