Pierwsze dni Agi i Tomka w Dzień Dobry Bardzo!

Uffff.... Za nami pierwsze dni w porannym programie Dzień Dobry Bardzo. Jak nam się wstaje o poranku? Sprawdźcie!

Cóż, nie ukrywamy, dla nas to też duża zmiana. Wcześniej mogliśmy sobie zdrowo pospać przynajmniej do 8.30, a teraz...?? Trzeba wstawać skoro świt, przed 5 rano! I choć Tomek twierdzi, że wstaje mu się bardzo dobrze, za to u Agi jest raz lepiej, raz trochę gorzej. Ale na razie się udaje, chyba też za sprawą specjalnego budzika, który dostała od samej Marzeny Chełminiak :) Budzik sprawdzał się u Marzeny przez lata, oby teraz to Agnieszce nie pozwalał zaspać do pracy :) W końcu wstajemy tak wcześnie tylko dla Was! I to Wy jesteście naszą największą motywacją :) I powoli naprawdę się rozkręcamy! 

Pozytywna energia z samego rana w Dzień Dobry Bardzo

Czy ktoś z Was wstaje rano z takim bananem na twarzy jak my? ;) Dla tych, którzy nie znajdują jednak w sobie o poranku tyle energii, mamy kilka rad: przede wszystkim wystarczy dobre towarzystwo - my je mamy zapewnione, bo od rana dzwonicie z przeróżnymi sprawami i nie raz poprawiacie nam humor. A Wy możecie po prostu dla towarzystwa włączyć o poranku radio - jesteśmy z Wami od 6!

Odsłaniamy kulisy Dzień Dobry Bardzo!

Dla nas jeszcze jedna nowinka - po programie nagrywamy teraz zajawkę, którą słyszycie przez cały dzień - jest to zaproszenie do słuchania programu następnego dnia :) Zawsze wcześniej przygotowujemy sobie jakiś temat i biegniemy do studia produkcyjnego. Tam dwóch dźwiękowców tworzy z naszych pojedynczych zdań spójną całość i proszę bardzo! Wychodzi z tego piękne i gładkie zaproszenie na program!

Teraz też Was zapraszamy - słuchajcie Dzień Dobry Bardzo między 6 a 10 rano!

Więcej: