Dzień bez Marzeny, czyli sam testosteron w DDB :)

Marzeny Chełminiak nie ma. Marcin ostatnio siedział w radiu sam, teraz już na szczęście dołączył do niego Marek. Jak panowie sobie radzą? Sprawdźcie!

Marek i Marcin bez Marzeny?

Dziś Marcin już nie sam w radiu, jak to ostatnio bywało. Dołączył do niego Marek Starybrat. Ale skład wciąż okrojony, nie ma Marzeny Chełminiak. Ściągnęliśmy ją więc prosto ze ściany, żeby nam jednak trochę towarzyszyła. Zaczynamy podejrzewać, że nas tak specjalnie zostawiła na pastwę losu. Radźcie sobie sami, chłopaki, a co! Dobrze, jakoś damy sobie radę. Bo jak nie my to kto?

Nie ma Marzeny Chełminiak - radość czy smutek?

Są tacy, który się smucą, że Marzeny nie ma, są też tacy, którzy smucą się odrobinę mniej. Marek vs. Marcin. Ten ostatni jest gotowy na falę hejtu.

Kubki Dzień Dobry Bardzo wróciły!

Marzeny nie ma, ale jest coś, co nam rekompensuje stratę ;) Wróciły kubki z naszymi buźkami! Rozdajemy je w konkursach Zostań naszą pogodynką i Piosenka z energią.

Drukowały się przez kilka tygodni, odebraliśmy kilka błagalnych próśb, żeby wróciły - i są! Zawsze możecie wybrać, z czyją buźką chcecie taki kubek i mamy taką swoją wewnętrzną rywalizację- kto rozda więcej. W poprzedniej edycji Marek zostawał w tyle, a teraz! Proszę bardzo- już rozdał dwa kubki.

Klasyfikacja generalna: 

Marek - 2 kubki

Marzena - 0

Marcin - 0

Kto wygra tym razem? Pożyjemy, zobaczymy! Dzień Dobry Bardzo codziennie od 6 do 10!

Więcej: