Radio ZET pozyskało nową dziennikarkę!

Radio ZET po raz kolejny przyłączyło się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wystawiając na licytację "Dzień w Radiu ZET", który został wylicytowany za 16 700 PLN - ta ogromna kwota zasiliła konto WOŚP. Szczęśliwą zwyciężczynią licytacji została Karolina, która pod okiem Kamila Nosela i reportera Michała Dzienyńskiego poznała tajniki pracy w naszym Radiu ZET.

Jej wizyta rozpoczęła się z samego rana, bo tuż po godz. 6:00 rano. To właśnie wtedy Karolina przekroczyła drzwi do magicznego świata radia. Na miejscu czekało na nią mnóstwo atrakcji. Na początek Karolina dołączyła do Dzień Dobry Bardzo i przez moment współprowadziła pasmo z Agą i Tomkiem, gdzie opowiedziała o tym całym zdarzeniu oraz przygotowała i przeczytała prognozę pogody. Zwyciężczyni licytacji następnie udała się do newsroomu, spotkała się z Konradem Piaseckim, a także miała okazje uczestniczyć w kolegium dziennikarskim podczas którego przygotowała swojego newsa, który został wyemitowany w wiadomościach Radia ZET po godz. 10:00. Zobaczcie to wszystko na własne oczy :):

Następnie nasza nowa dziennikarka wspólnie z Kamilem Noselem odwiedziła inne rozgłośnie należące do Grupy Eurozet – Antyradio oraz Radio ZET Gold.

Licytacja Dnia w Radiu ZET zakończyła się o północy z niedzieli na poniedziałek (15-16.01).

Karolino, bardzo Ci dziękujemy za udział w licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Moc uścisków! :)

- - : - - / - - : - -
Więcej: