Gwiazdy i hipsterzy w Dzień Dobry Bardzo

Cały Internet obiegło zdjęcie zza kulis Oscarów, na którym Aneta Kopacz, Urszula Wantuch- Żal, Agata Kulesza i Agata Trzebuchowska palą papierosy w trakcie ceremonii rozdania Oscarów.

Szczyt hipsterstwa na Oscarach

Czy wypada palić papierosy na korytarzu w trakcie Oscarów? 

Uważamy, że nie wypada, dlatego zrobiliśmy własną wersję :) Znajdź 3 różnice :)

Spadające gwiazdy

Internet obiegł film z rozdania nagród muzycznych Brit Awards, na którym tryumfowali Ed Sheeran i Sam Smith. I to nie było zaskoczeniem. Co innego fakt, że w trakcie występu Madonny jeden z tancerzy zawadził o jej pelerynę i artystka upadła na ziemię. Można powiedzieć, że upadła z wielkim... Płaszczem. 

Nagroda dla legendarnego Gustlika

Dziś gratulowaliśmy też genialnemu aktorowi, Franciszkowi Pieczce. Otrzymał nagrodę filmową Orła za osiągnięcia życia. Ale Franciszek Pieczka nie tylko zagrał kultową rolę Gustlika w "Czterech Pancernych". Zagrał też w ,,Pokoleniu” Wajdy, ,,Matce Joannie od Aniołów” i ,,Austerii” Kawalerowicza, ,,Rękopisie znalezionym w Saragossie” Hasa, ,,Żywocie Mateusza” Leszczyńskiego i filmach Jana Jakuba Kolskiego z ,,Jańcio Wodnikiem” na czele. Długo by wymieniać wszystkie jego role, ale co by nie mówić, ta nagroda się Gustlikowi należała!

O Gwiazdach i nie tylko codziennie w Dzień Dobry Bardzo od 6 do 10 :)

Więcej: