Konkurs "od A do ZET". Jak grać i wygrać?

Znacie nasz konkurs "od A do ZET"? Jeśli nie, koniecznie musicie go poznać!

Jak się zgłosić do konkursu #odAdoZET?

Codziennie w Dzień Dobry Bardzo mówimy, że już za chwilę konkurs i czekamy na wasze zgłoszenia. Jeśli chcecie się zgłosić, wystarczy, że w tym czasie zadzwonicie na numer, który podamy Wam na antenie i po prostu powiecie, że o niczym nigdy tak nie marzyliście, jak o tym, żeby z nami przez chwilę porozmawiać :) Parę minut po 8.30 zadzwonimy do jednego z Was!

Na czym polega konkurs #odAdoZET?

Kiedy już znajdziemy Słuchacza, który chce wziąć udział w konkursie, zadajemy mu na antenie 3 pytania. Najczęściej dotyczą znanych filmów i piosenek. Dla ułatwienia, wszystkie odpowiedzi zaczynają się na tę samą literę. Na przykład na "M" jak Marek albo na "M" jak Marzena, lub ewentualnie na "M" jak Marcin ;)

Oczywiście to żart ;) Literka codziennie jest inna. Ostatnio na Facebooku mamy nowy cykl #zzupy, w którym losujemy jedną literkę z rosołu. Ta, którą wybierzemy, jest gwiazdą konkursu od A do ZET :)

Tutaj macie próbkę naszych losowań. Zobaczcie, jak Marzena nurkuje w rosole!

Nie wiemy, ile jeszcze będzie odcinków, bo Marek w zastraszającym tempie zjada naszą zupę ;) Co wylosował? 

To tylko próbka, więcej losowań znajdziecie na naszym Facebooku :)

Co można wygrać w #odAdoZET?

A teraz najważniejsze: co właściwie z tego macie? Otóż rozdajemy wam najfajniejsze książki, filmy, płyty i gry, jakie tylko można sobie wymarzyć! Każdy z nas ma dla Was jedną rzecz. Jeśli odpowiecie na wszystkie 3 pytania - zgarniacie 3 prezenty. Jeśli odpowiecie tylko na 1 lub 2 pytania - możecie wybrać 1 z nich, taki, który najbardziej przypadnie Wam do gustu. W tym konkursie nie ma przegranych! I jak widzicie - jest o co grać!

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Słuchajcie Dzień Dobry Bardzo między 6 a 10 rano i zgarniajcie prezenty!

Więcej: