The Best of DDB: Marzena na posterunku!

A Wy? Zameldowaliście się w pracy po długim weekendzie? Bo Marek z Marcinem chyba się po drodze zagubili. Sprawdźcie, jak minął Marzenie samotny poniedziałkowy poranek!

Marcin na urlopie, Marek chory. Okazało się, że Marzena Chełminiak dzielnie musiała się trzymać na stanowisku jedynej prowadzącej naszego porannego show. Ale jak to Marzena - poradziła sobie bez chłopaków najlepiej na świecie! 

Szymon Majewski w Dzień Dobry Bardzo

Ale w którymś momencie zabrakło jej w studiu testosteronu i postanowiła zadzwonić do Szymona Majewskiego. Oto mężczyzna, na którego zawsze można liczyć! Nie to, co takich dwóch, co nie będziemy ich wymieniać z nazwisk ;) Zerwał się o poranku, żeby spędzić z Marzeną trochę czasu i oczywiście zabawić rozmową naszych słuchaczy :) 

Światowy Dzień Oceanów, czyli Marzena Chełminiak i niebieska rybka

Marzena Chełminiak zawsze wspiera ważne inicjatywy. A ta jest szczególna. 8 czerwca obchodzimy Dzień Oceanów. Wy też możecie chronić morza i oceany - wystarczy, że będziecie wybierać ryby ze zrównoważonego połowu, czyli takiego, który w mniejszym stopniu wpływa na ekosystem morski. Są one oznaczone certyfikatem MSC, którego symbolem jest niebieska rybka. Dziś nawet ryby mają głos :) Wspieramy mocno! 

A Marzenę, mamy nadzieję, że już w towarzystwie chłopaków, usłyszycie już po 6 w Dzień Dobry Bardzo!

Więcej: