Niegrzeczne Piosenki z Lektorem od Pana Stanisława!

Nowa porcja Piosenek z Lektorem od Pana Stanisława Olejniczaka! Mamy dla Was coś specjalnego :) Tylko zatkajcie dzieciom uszy!

Pan Stanisław Olejniczak się nam trochę rozszalał, co my teraz z nim zrobimy? ;) Jedno jest pewne - tych piosenek nie powinny słuchać dzieci. Wy też musicie trzymać się mocno krzeseł, bo tak gorąco jeszcze nie było ;)) Gotowi?

Daft Punk - Get Lucky 

Francuski zespół we współpracy z amerykańskim producentem Pharrellem Williamsem stworzyła hit, który podbił listy przebojów zeszłego lata. Tekst jest mocno imprezowy. Posłuchajcie sami!

Inner Circle - Sweat (La La La La Long) 

Tekst tej piosenki też nie należy do najgrzeczniejszych ;) Ale lektor Mody na Sukces nie takie rzeczy już czytał :) Piosenka powstała w 1992 r. za sprawą jamajskiego zespołu i od razu stała się hitem :) Tekst Was zawstydza? Nas troszkę też… :)

Vengaboys - Boom Boom Boom Boom

"

Boom boom boom boom

Chcę podwójne boom

Spędźmy tę noc razem

Razem w moim pokoju "

Właśnie mniej więcej tak wygląda tekst tej piosenki. Sami rozumiecie, dlaczego powinniśmy wyświetlać komunikat: „Potwierdź, że masz 18 lat”? :D

Geri Halliwell - It’s raining men

Myśleliście, że to pada deszcz, ale to padają mężczyźni. Mamy nadzieję, że nie padają dlatego, że usłyszeli nasze niegrzeczne Piosenki z Lektorem? ;) Posłuchajcie!

Więcej Piosenek z Lektorem, tych grzecznych i tych mniej grzecznych usłyszycie codziennie w Dzień Dobry Bardzo między 6 a 10!

Więcej: