Państwowa Komisja Kubkowa w DDB: Z nami się nie napijecie?

Macie ulubiony kubek, z którego pijecie poranną kawę? Jeśli nie, to mamy dla Was coś specjalnego - w naszych konkursach możecie jeden wygrać! I nie są to takie zwykłe kubki! 

Jak zdobyć kubek? To proste! Wystarczy, że weźmiecie udział w którymś z naszych konkursów - w konkursie Piosenka z Energią - w którym możecie zadedykować komuś swój ulubiony utwór lub w Zostań Pogodynką DDB, w którym możecie nie tylko powiedzieć Nam na antenie, jaka jest u Was pogoda, ale nawet kogoś pozdrowić :) I już - proste - zgarniacie kubek, w którym przyjemniej będzie Wam napić się rano kawy. Ale uwaga - to jeszcze nie wszystko…

Z nami się nie napijesz?

To nie koniec. Czas na dokonanie wyboru, który zaważy na Waszym życiu. To znaczy, że musicie wybrać tylko jeden kubek - z Marzeną, Marcinem lub z Markiem. Zawsze jest Nam bardzo miło, gdy chcecie wybrać kubek właśnie z Naszym wizerunkiem. 

To nie wszystko - dochodzi na tym polu do zawziętej rywalizacji! Każde z nas chce rozdać więcej kubków :) Z tego powodu powołaliśmy specjalną, Państwową Komisję Kubkową. Aktualnie ranking przedstawia się tak:

Jak widzicie, Marzena i Marcin idą łeb w łeb! Jeśli chcecie pomóc Markowi ich dogonić, weźcie udział w naszym konkursie i wybierzcie kubek właśnie z nim :)

Mamy jeszcze sporo kubków do rozdania! Słuchajcie nas codziennie między 6 a 10 rano :)

Więcej: