Piotr Żyła, medalista z Lahti o wygranym zakładzie z Burmistrzem Wisły: "Chcę Zenka Martyniuka!"

Piotr Żyła podczas mistrzostw świata w Lahti nie tylko wygrał dwa, cenne medale, ale także zakład z Burmistrzem Wisły, który często grywa z Żyłą podczas rozgrywek futsalowych w Wiśle. Przy jednej z okazji zaproponował skoczkowi zakład. Powiedział, że jeśli ten wywalczy w Lahti choć jeden medal, to będzie mógł wybrać zespół, który po sezonie zagra na festynie. Kogo by chciał usłyszeć skoczek? Posłuchajcie :)! 

POLACY MISTRZAMI ŚWIATA!!!

Historia działa się na naszych oczach. Polacy w składzie Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Kamil Stoch zostali drużynowymi mistrzami świata w skokach narciarskich Lahti! Biało-czerwoni zdeklasowali resztę stawki. Czytaj więcej tutaj.

Jak świętowali sukces? Adam Małysz zdradził szczegóły

- Świętowanie było skromne. Nie szykowaliśmy wielkiej fety, by nie zapeszać - powiedział Adam Małysz, dyrektor PZN ds. skoków i dwuboju, który w sobotę z młodszymi kolegami cieszył się z ich złotego medalu narciarskich mistrzostw świata w konkursie drużynowym.

Obszerną relację ze świętowania naszych medalistów znajdziesz tutaj.

Piotr Żyła skończył 30 lat. Radio ZET wręczyło mu prezent

16 stycznia b.r., parę minut po godz. 8:00, Aga i Tomek oraz Mikołaj Kruk zrobili urodzinową niespodziankę dla naszego ulubionego skoczka narciarskiego! Zobaczcie to koniecznie :)!

Dzień Dobry Bardzo w Radiu ZET! Od poniedziałku do piątku 6:00-10:00

Więcej: