The Best of DDB: Piosenki z Lektorem cz. 10

Nowe Piosenki z lektorem prosto od Pana Stanisława Olejniczaka! Przegapiliście w radiu? Teraz możecie to usłyszeć!

Pan Stanisław Olejniczak ciągle nagrywa dla nas nowe piosenki. Chyba spodobała mu się ta zabawa :) Wam chyba też, prawda? A dziś już nowa część Piosenek z Lektorem - i to już 10 odcinek! Usłyszcie to jeszcze raz!

Ace of Base - All That She Wants

To drugi singiel z debiutanckiej płyty zespołu, który osiągnął niewiarygodną, międzynarodową sławę! Kawałek zanotował pierwsze miejsce list przebojów aż w 16 krajach, m.in. w Austrii, Danii, Hiszpanii i Grecji. Na pewno dobrze to znacie!

Londonbeat - I’ ve been thinking about you

To piosenka brytyjskiego zespołu została wydana w 1990 r. Rok później zajęła 1. miejsce listy Billboard w Stanach Zjednoczonych. Pewnie nie raz bujaliście się do tego na dyskotekach… :)

Rihanna - Umbrella 

Tak! To jest to, na co czekaliście :) Dostaliśmy od Was wiele zgłoszeń, z prośbą o tę piosenkę i oto jest! Nie ma co gadać - trzeba po prostu to usłyszeć!

Wham - Wake Me Up Before You Go Go

To jest hit :) Z rana - najlepsza piosenka, żeby się obudzić i stanąć na nogi. A do tego jeszcze ma się w pamięci przystojniaków z Wham… ech, to były czasy ;)

Oceana- Endless Summer

który został wybrany przez UEFA oficjalnym hymnem Mistrzostw Europy 2012  w piłce nożnej, odbywających się w Polsce i na Ukrainie. Musicie przyznać, że wpada w ucho. A po usłyszeniu wersji Pana Stanisława Olejniczaka pokochacie tę piosenkę na nowo!

Piosenka z Lektorem teraz o stałej porze - codziennie po 9 w Dzień Dobry Bardzo :)

Więcej: