The Best of DDB: Piosenki z Lektorem cz. 3

Mamy dla was nową porcję Piosenek z Lektorem. Tłumaczymy najbardziej zwariowane teksty piosenek na język polski. Czy wiecie, o czym śpiewają wasi ulubieńcy?

Piosenki z Lektorem

Znacie nasz cykl z głosem Pana Stanisława Olejniczaka? To już 3. część, bawimy się coraz lepiej! Najpierw było Vengaboys i Florida, potem MC Hammer i Katy Perry, a teraz czas na...

Danzel "Pump It Up”

Danzel, a właściwie Johan Waem to belgijski piosenkarz, który był nawet przez chwilę polskim kandydatem na Eurowizję. Wiedzieliście o tym? Było to w 2006, zajął wtedy w konkursie 9. miejsce. Taka ciekawostka ;) Teksty piosenkarza są bardzo interesujące, szczególnie zaintrygował nas przebój „Pump It Up”. Fragment brzmi tak: 

"

Czy nie wiesz, wypompuj to 

Musisz to wypompować 

Czy nie wiesz, wypompuj to

Musisz to wypompować  "

W wykonaniu Stanisława Olejniczaka, tekst brzmi mistrzowsko!

Blue Lagoon „Break My Stride” 

To cover piosenki Matthew Wildera z 1983. Zespół w 2004 nadał piosence bardziej „imprezowy” charakter i podbił listy przebojów. Największym powodzeniem cieszył się w Austrii i Szwecji. Utwór był przerabiany wiele razy, ale to u nas brzmi najlepiej ;) Sprawdźcie!

The Black Eyed Peas „My humps”

Kawałek wydany w 2005 r. i wyprodukowany przez lidera zespołu, Will.I.Am. Ale to nie on jest w tym kawałku najważniejszy, tylko ponętna Fergie, która śpiewa o… swoich garbach…? Nie wiecie o co chodzi? Posłuchajcie, o czym oni śpiewają!

Już teraz możecie wybrać własną Piosenkę z Lektorem, której tekst na antenie przeczyta Pan Stanisław Olejniczak. Czekamy na wasze pomysły!

Więcej Piosenek z Lektorem już wkrótce w Dzień Dobry Bardzo!

Więcej: