The Best of DDB: Piosenki z Lektorem cz. 4

Taaaadaaaam! Mamy nową porcję piosenek z lektorem. Oto 2 hity, których teksty przewrócą wasz świat do góry nogami. Posłuchajcie! 

Piosenka z Lektorem - czyta Stanisław Olejniczak

Nasz cykl "Piosenka z Lektorem" jest już kultowy. Cały czas trafiamy na piosenki, których teksty przetłumaczone na język polski wywołują wybuch śmiechu. Po prostu czasami nie zdajemy sobie sprawy, co tak naprawdę nucimy pod nosem. Ale te teksty nie brzmiałyby nawet w połowie tak zabawnie, gdyby nie fakt, że czyta je Stanisław Olejniczak, wybitny lektor. Jego głos kojarzycie na pewno między innymi z serialu "Moda na Sukces". Tak, to ten sam. Co prawda nasz cykl nie ma aż tylu odcinków co słynny serial, ale i tak macie czego słuchać. Cały czas czekamy też na wasze propozycje :)

Pitbull - I Know You Want Me

To był hit! Utwór amerykańskiego rapera pojawił się w 2009 r. i podbił listy przebojów, a teledysk był trzecim, najchętniej oglądanym wideo na Youtube. Biorąc pod uwagę ilość pięknych kobiet występujących w klipie, wcale się nie dziwimy. Tekst piosenki brzmi mniej więcej tak:

"

Jeden dwa trzy cztery
Jeden dwa trzy cztery
wiem, że chcesz mnie (chcesz mnie)
Wiesz, ze chcesz tak ( chcesz tak)
Wiem, że chcesz mnie
Wiesz, ze chcesz tak ( chcesz tak)
wiem, że chcesz mnie (chcesz mnie)
Wiesz, ze chcesz tak ( chcesz tak)
Wiem, że chcesz mnie
Wiesz, ze chcesz tak ( chcesz tak)

"

Posłuchajcie tego w wykonaniu Stanisława Olejniczaka!

Lady GaGa - Poker Face

Z pokerową twarzą prezentujemy kolejny numer na naszej liście. Tym razem to Lady GaGa i jej "Poker Face". Przypadkowo udało nam się wybrać piosenkę z tego samego roku, co "I Know You Want Me" Pitbulla. Piosenka GaGi była najlepiej sprzedającym się singlem w 2009 r. i zapewniła jej całkiem niezły debiut na scenie muzycznej. Posłuchajcie, jak brzmi tekst!

Chcecie więcej Piosenek z Lektorem? Słuchajcie Dzień Dobry Bardzo między 6 a 10 rano :)

Więcej: