The Best of DDB: Piosenki z Lektorem cz. 5

Idziemy jak burza! Są nowe Piosenki z Lektorem, czyli największe przeboje przetłumaczone na język polski. Czyta lektor - mistrz Stanisław Olejniczak. Zastanawialiście się kiedyś, o czym oni śpiewają?

O czym oni śpiewają?

Czasami nie zdajemy sobie sprawy, jak zabawne mogą być teksty naszych ulubionych piosenek, kiedy przetłumaczymy je na język polski. My sprawdziliśmy niektóre z nich. 

Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe

Singiel został wydany w 2011 r., a wyszedł na światło dzienne dzięki.. Justinowi Bieberowi, który tweetował o nim z Seleną Gomez. Coż, możemy im tylko podziękować. Gdyby nie oni, nie usłyszelibyśmy, jak Pan Stanisław Olejniczak dokonuje brawurowego tłumaczenia tej piosenki :)

Shakira „Whenever, Wherever”

To był przebój! Pamiętacie młodziutką Shakirę tańczącą w błocie? My tak. Singiel ukazał się w 2001 r. i dzięki niemu artystka zadebiutowała na międzynarodowej scenie muzycznej. Może i Shakira nieźle tańczy, ale Pan Stanisław Olejniczak na pewno zrobiłby to lepiej ;) Posłuchajcie tłumaczenia!

Więcej Piosenek z Lektorem

Mamy z Piosenek z Lektorem mnóstwo zabawy, mamy nadzieję, że Wy też :) Zaglądajcie na nasz profil na Facebooku, tam znajdziecie ich więcej. Ale przede wszystkim słuchajcie nas codziennie między 6 a 10 rano :)

Piosenki z Lektorem u nas, w porannym programie Dzień Dobry Bardzo!

Więcej: