The Best of DDB: Piosenki z Lektorem cz. 8

Jest, jest, jest! Oto kolejna porcja Piosenek z Lektorem! Lubimy bardzo nasz cykl, Wy też? Sprawdźcie, o czym oni śpiewają!

Tłumaczymy najlepsze teksty piosenek na język polski, znaleźliśmy już mnóstwo świetnych przebojów. Ale najważniejsze jest to, że piosenki czyta kultowy lektor „Mody na Sukces” - Pan Stanisław Olejniczak. Cały czas się zastanawiamy, czy zdarzyło mu się czytać kiedyś coś tak dziwnego :) Ale chyba jemu też się to podoba, bo nagrywa dla Was ciągle nowe Piosenki. Co mamy tym razem?

Deorro - Perdoname

To będzie hit lata! Deorro to tak naprawdę Erick Orrosquieta, urodzony w Los Angeles. Już jako 14 - latek pracował jako DJ. Do pracy przy singlu "Perdóname” zaprosił artystów DyCy i Adriana Delgado. Posłuchajcie, jak brzmi ten przebój, czytany przez Pana Stanisława Olejniczaka!

Kylie Minogue - I Should Be So Lucky

Piosenka australijskiej Piosenkarki została wydana w 1988 r. na jej debiutanckim albumie i od razu stała się hitem!  Ciekawostka: Kylie nagrała tę piosenkę w mniej niż godzinę! Jak myślicie? O czym śpiewa? Posłuchajcie!

No mercy - Where do you go?

Cofamy się do 1996 r.! Wiecie, że ta piosenka to tak naprawdę cover bandu La bouche? Jednak to panom z No Mercy udało się go wypromować. Był to ich pierwszy singiel i od razu podbił listy przebojów nie tylko w rodzimych Niemczech, ale też w Szwajcarii, Francji i Austrii. Przenieście się w czasie i posłuchajcie!

Nowe Piosenki z Lektorem codziennie po 9 w Dzień Dobry Bardzo!

Więcej: