The Best of DDB: Prezenty dla słuchaczy, Starypsiak i Wiedźmin

Ciekawi, co u nas słychać? Uchylamy rąbka tajemnicy, zapraszamy!

Tyyyyyyle mamy nowych składanek Radia ZET do rozdania! A na płycie nie byle co, bo m.in. Sia, Hozier, Meghan Trainor i Maroon 5! Zapewniamy Was, jest czego słuchać, tutaj możecie zresztą zobaczyć pełną listę :) Nie dość, że teraz codziennie z rana puszczamy Wam fajne kawałki z naszych płyt, to nawet je rozdajemy w porannych konkursach!

Jak wygrać?

To proste - wystarczy zgłosić się do któregoś z naszych konkursów: Zostań Pogodynką Dzień Dobry Bardzo, Twój numer jeden na Dzień Dobry Bardzo i #odAdoZET. Poza tym specjalnie dla Was mamy jeszcze mini konkursy z zagadkami. Wystarczy nas uważnie słuchać między 6 a 10 :) Mamy dla Was moc niespodzianek!

A tak poza tym, to musimy zdradzić, że nasz Marek Starypsiak trochę się rozbestwił w naszym radiu i robi nie lada zamieszanie. Ostatnio np. postanowił realizować program :)

Premiera Wiedźmina 3

Właśnie odbyła się premiera Wiedźmina 3 - Dziki Gon. W samej przedsprzedaży rozeszło się ponad milion egzemplarzy gry! Do wielbicieli dołączył Marcin Sońta :) Myślicie, że przyjdzie jutro do pracy? ;)

Mamy nadzieję, że tak! Gramy od 6 do 10, włączajcie radioodbiorniki z rana!

Więcej: