The Best of DDB: Superbohaterowie w Dzień Dobry Bardzo

Marcin Sońta jako Hulk? Marzena Chełminiak jako Kobieta Kot? Znowu nas zaskoczyliście :) Jeden z naszych Słuchaczy zrobił z nas... superbohaterów. Musicie to zobaczyć!

Komiksowi herosi są znani i uwielbiani. Szczególnie Amerykanie szaleją na ich punkcie i wyczekują kolejnych części Batmana i Supermana, ale w naszym kraju te postacie też mają wielu fanów. Kto z was nie chciał mieć kiedyś jakieś supermocy, np. latać albo być niewidzialnym? Niestety możemy o tym tylko pomarzyć, w końcu jesteśmy tylko zwykłymi ludźmi. Chociaż...

Każdy może zostać superbohaterem 

Na Facebooku Dzień Dobry Bardzo pokazaliśmy Wam artykuł, w którym fotograf Martin Beck z Dubaju postanowił obalić stereotypy dotyczące superbohaterów. Zrobił zdjęcia zwykłym ludziom, ale w przebraniach znanych i lubianych komiksowych herosów. Jak wyszło? Zobaczcie sami!

Herosi w Dzień Dobry Bardzo

Ale to nie wszystko. Okazuje się, że każdy może być superbohaterem! Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu, ale okazało się, że my też możemy być herosami! Nasz Słuchacz Paweł przerobił nasze zdjęcia tak, żebyśmy wyglądali jak znani superbohaterowie. Całkiem nieźle mu to wyszło :)  Wyglądamy teraz o niebo lepiej! 

Pawle, bardzo dziękujemy. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły na przeróbkę, to czekamy! 

Dzień Dobry Bardzo codziennie między 6 a 10 rano :)

Więcej: