The Best of DDB: Wspomnienia i solidarność z Robertem Lewandowskim

Ach, kiedy to było… My zdawaliśmy maturę już bardzo dawno, ale w tym tygodniu solidaryzujemy się ze wszystkimi maturzystami! Zobaczcie, kogo jeszcze wspieraliśmy w tym tygodniu :)

Ech, ta matura… Wielu spędza sen z powiek, pewnie nie tylko samym abiturientom, ale też ich rodzicom, dziadkom itd. Maturzyści - wspieramy Was! Nasza matura była już bardzo DAWNO, DAWNO temu... ;) A tymczasem wzięło nas na wspominanie i mamy nowy cykl #ktotopamięta :) Będziemy Wam (i sobie) przypominać kultowe rzeczy, które kiedyś były częścią naszego świata :) Pamiętacie gumy Donald z historyjkami obrazkowymi? Albo zwierzątko tamagotchi? Po nową porcję przypominajek zaglądajcie codziennie na nasz Fanpage na Facebooku :) Może Wam też przypomni się coś, za czym tęsknicie? I czego już nie możecie zobaczyć teraz? Czekamy na Wasze przypominajki, komentujcie!

Robert „Zorro” Lewandowski

Solidaryzujemy się nie tylko z maturzystami. Robert Lewandowski w wyniku urazu musiał na mecz z FC Barceloną założyć specjalną maskę chroniącą jego nos przed kolejnym urazem. Mimo kontuzji Robert chciał zagrać. Bardzo nam zaimponowała jego wola walki. Na znak solidarności zrobiliśmy sobie zdjęcia w podobnej masce. I mimo że Bayernowi nie udało się pokonać Barcelony, to za wyjście na boisko, upór i odwagę, Robertowi tak należą się brawa. Szacuneczek!

Najlepsze momenty Dzień Dobry Bardzo na naszym Facebooku! Słuchajcie nas od poniedziałku do piątku między 6 a 10 :)

Więcej: