The Best of DDB, czyli niezłe jaja, rzeżucha i rosół zamiast żurku

Idą Święta. Szykujemy się pełną parą - zasialiśmy rzeżuchę i malujemy pisanki. Zobaczcie, jak nasze przygotowania!

Malowanie jajek w Dzień Dobry Bardzo

Teraz przez cały tydzień rozdajemy wam pomalowane przez nas pisanki. Też chcemy być w waszych koszyczkach wielkanocnych! Zaczęliśmy malować już w poniedziałek i na razie świetnie nam idzie. Pisanka Marcina jest uniwersalna - możecie ją położyć pod choinką, za to pisanka Marka staje na głowie, żeby się wam spodobać :)

Plantacja rzeżuchy w Dzień Dobry Bardzo

Zrobiliśmy to. Zasialiśmy rzeżuchę. Może nie wygląda to jak rzeżucha (wszyscy myślą, że to ciasto „Kopiec Kreta”), ale mamy nadzieję, że to się zmieni, gdy urośnie. Staramy się nawet o dotacje z Unii Europejskiej na naszą plantację. Musicie trochę wspomóc naszą rzeżuchę! Im więcej lajków na Facebooku, tym szybciej rośnie :)

#zzupy, czyli losujemy literkę w konkursie #odAdoZET

Uważacie, że na Święta obowiązkowo szykuje się żurek? I to z białą kiełbaską, prawda? Co prawda nie mamy żurku, ale mamy bulion. W dodatku z makaronem Uwaga: makaronem z literek. A to dlatego, że codziennie losujemy jedną literkę z tego naszego rosołu do konkursu #odAdoZET. Wiecie, o co chodzi w tym konkursie? 

Jak wziąć udział w #odAdoZET?

Po 8 zawsze pytamy na antenie, kto z was chciałby wziąć udział w konkursie. Wybieramy jednego słuchacza ( zawsze po 8.30) i zaczynamy konkurs! Zadajemy 3 pytania, a wszystkie odpowiedzi zaczynają się na tę samą literę - właśnie tę, którą wylosujemy. Możecie wygrać świetne książki, filmy i płyty! Każde z nas coś dla was przygotuje :) Słuchajcie Dzień Dobry Bardzo codziennie po 8 i bądźcie czujni! Zaglądajcie też na Facebooka, tam zdradzamy, jaka literka będzie gwiazdą kolejnego odcinka #odAdoZET. Jak uda nam się coś wyłowić z tego rosołu, to od razu wam powiemy :)

Dzień Dobry Bardzo codziennie między 6 a 10 w Radiu ZET!

Więcej: