The Best of Dzień Dobry Bardzo: Co u nas słychać?

Jesteśmy w komplecie - Marek, Marzena i Marcin. Co u nas nowego? Sprawdźcie!

Zaćmienie w Radiu ZET

Widzieliście zaćmienie Słońca? Podobno obserwowanie go np. przez okulary przeciwsłoneczne może być zabójcze dla oka. Byliśmy ostrożni, znaleźliśmy lepszy sprzęt. Marek podziwiał zaćmienie przez płytę winylową i jogurt o smaku owoców leśnych, a Marzena przez lunetę z gazety i płytę CD. A Wy? Przez co oglądaliście zaćmienie?

Zaćmienie Sońta

Co tam zaćmienie Słońca, my mamy zaćmienie Sońta! Cóż, może i Sońciak został trochę przysłonięty, ale ciągle bije od niego ten sam blask ;)

Marek i jego Pałac

Marek ma swój nowy cykl :) Codziennie wstawia na swojego fanpage' a zdjęcie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Musimy przyznać, że ma talent z tym łapaniem tramwajów w ruchu. Taki efekt artystyczny ;) #PKiNcodziennie

Państwowa Komisja Kubkowa

Dodrukowaliśmy wreszcie kubki, które tak lubicie :) Możecie je zgarnąć w naszych konkursach „Zostań Pogodynką” i „Piosenka z energią”. Wybieracie kubek z Marzenką, Marcinem lub Markiem. A tak się przedstawia nasz ranking, idziemy łeb w łeb! 

Marcin Sońta w Piekielnej Kuchni

Nasz Marcin w telewizji? Tak jest! Co wtorek możecie go zobaczyć w programie Hell’s Kitchen. Ale nie tylko, jest konkurs: możecie coś nawet dla niego ugotować i wysłać mu swój przepis :) Co tydzień Marcin wybiera jedną literkę. I uwaga: wasze danie musi zawierać 3 produkty, które zaczynają się właśnie na tę literę. Do wygrania zestawy naczyń do gotowania, a nawet zaproszenie na finałowy odcinek programu! Zgłaszajcie się, Marcin czeka!

Piosenka z lektorem

Pamiętajcie o naszym cyklu „Piosenka z Lektorem, czyli o czym oni śpiewają” w wykonaniu Pana Stanisława Olejniczaka. Była część 1., teraz dołączyliśmy drugą porcję, a już niedługo kolejne ;) Nie możemy się doczekać, a tymczasem możecie posłuchać najnowszego numeru - Danzel i "pompowanie na wiosnę", czyli "Pump It Up". Bawcie się!

Słuchajcie Dzień Dobry Bardzo codziennie między 6 a 10 :)

Więcej: