The Best of Dzień Dobry Bardzo: Selfie z rana i Pani Ela

Dzień Dobry Bardzo! Ciekawi jesteście, co u nas słychać? Możecie to sprawdzić! Oto najświeższe nowinki z naszego poranka :)

#JakOniWstawają

Właśnie, jak to robimy? Cóż, nie jest to takie trudne. No dobra, jest, ale już się przyzwyczailiśmy, że musimy być przed 6 w radiu. Lata praktyki robią swoje! Teraz codziennie będziemy pokazywać Wam nasze poranki. Może jesteśmy na nich trochę rozmazani, może nie do końca wyspani, ale ile frajdy - w tle możecie zobaczyć np. Mistrza Drugiego Planu, naszego realizatora Tomka :) Ostatnio selfie zaraz po przyjściu do pracy zrobił sobie też Marcin Sońta. Był tego dnia pierwszy! Ech, żeby tak chociaż kawę zrobił… ;)

Pani Ela i literka #odAdoZET

Ale dobra, dobra, żebyście nie pomyśleli, że jesteśmy takimi narcyzami i robimy zdjęcia tylko sobie, to pokażemy Wam też Panią Elę, którą po prostu uwielbiamy. Mówiąc szczerze, Pani Ela jest jedyną osobą, która jest w stanie ogarnąć bałagan w studio. Nie chcemy nawet mówić, co się dzieje, gdy jej zabraknie… Tym razem Pani Ela pomogła nam zareklamować konkurs #odAdoZET. Dziś wszystkie odpowiedzi były na literkę P jak Pani Ela :)

Co będzie jutro? Przekonajcie się!

Słuchajcie nas między 6 a 10 i zaglądajcie na nasz fanpage na Facebooku :)

Więcej: