The Best of: Gangsterzy w Dzień Dobry Bardzo

Dziś w Dzień Dobry Bardzo było bardzo gangstersko! Sami zobaczcie, co się działo :)

Dostaliśmy w DDB fantastyczne prezenty: gadżety z gry GTA V - między innymi świetną kurtkę ze skórzanymi rękami. Jest trochę gangsta, musicie przyznać ;) I oczywiście od razu postanowiliśmy ją rozdać śmiałkowi, który odważy się wystartować w konkursie #odAdoZET. I udało się! Zgarnął ją nasz słuchacz Tadeusz :) Ale przedtem postanowiliśmy ją przymierzyć (wybacz, Tadeuszu, jest trochę używana ;) ). Wyglądamy jak wyglądamy. Cóż, jaki kraj, tacy gangsterzy ;)

Konkurs #odAdoZET w Dzień Dobry Bardzo

Jak widzicie, w naszym konkursie #odAdoZET codziennie po 8.30 możecie wygrać świetne nagrody! Dzwonicie, my zadajemy Wam 3 pytania, np. o znane filmy, artystów itd., a wszystkie odpowiedzi są na jedną, jedyną literkę. Jaką? Ano taką, którą wylosujemy #zzupy! Dziś była to literka… Zresztą, sami zobaczcie!

Śpiewamy w samochodach!

A teraz coś, co jest nie do końca gangsta - śpiewanie w aucie. Przyłapaliśmy go! Jak widać, nasz Marek ma też wrażliwą stronę i uwielbia śpiewać w samochodzie piosenki Piaska. A wy czego lubicie słuchać w aucie? Dajcie znać w komentarzach!

Słuchajcie Dzień Dobry Bardzo od poniedziałku do piątku między 6 a 10! 

Więcej: