The Best of: Tomasz Kammel i Maciej Musiał w Dzień Dobry Bardzo!

Musimy to przyznać - uwielbiamy gości. Kiedy ktoś nas odwiedza, dosłownie zrywamy się z krzeseł, od razu wstępuje w nas trochę inna energia i staramy się jak możemy, żeby goście świetnie się u nas czuli. A takich gości to już w ogóle witamy z otwartymi ramionami!

Dziś do naszego studia wpadli prowadzący programu The Voice of Poland w TVP2 - Tomasz Kammel i Maciej Musiał. Czy wiecie, że to już 6. edycja tego programu? Właśnie zakończyły się Przesłuchania w Ciemno, a kolejne odcinki przyniosą bitwy pomiędzy uczestnikami. Jak wyglądało to ze strony prowadzących? Tego właśnie chcieliśmy się dowiedzieć.

Tomasz Kammel opowiedział też o urodzinach telewizyjnej Dwójki i zdradził, z kim poprowadzi nowy sezon programu Pytania na Śniadanie :)

Dołączył też do nas Maciej Musiał, którego Tomek Kammel nie mógł już bardziej pochwalić. Podobno to on pomaga mu na planie! Tomasz Kammel opowiedział też, dlaczego kazał założyć jednej z uczestniczek buty… na odwrót. Zobaczcie!

Kolejni goście z programu The Voice of Poland wpadną do nas już w kolejny poniedziałek, bądźcie czujni :)

Oglądacie program The Voice of Poland? Możecie głosować na swoich faworytów na naszej stronie! Nawet jeśli Wasz ulubieniec odpadnie z programu, ciągle będzie miał szansę na Nagrodę Radia ZET.

Słuchajcie Dzień Dobry Bardzo codziennie od 6!

Więcej: