Urodzinowe Dzień Dobry Bardzo, czyli Radio ZET kończy 25 lat!

Radio ZET gra dla Was już ćwierć wieku. 28 września obchodziliśmy swoje 25 urodziny i postanowiliśmy, że będziemy świętować przez cały dzień. Jesteście ciekawi, co się u nas działo? ;)

Po pierwsze, nie spodziewaliśmy się aż takiego zamieszania, a tego dnia naprawdę dużo się działo. Najpierw odwiedził nas były prowadzący poranka - Irek Bieleninik. Opowiedział, jak jemu wstawało się na nasz wyjątkowo wczesny program i powspominał dawne czasy :) 

Po 9 z życzeniami do studia wpadła Halina Mlynkova. Te odwiedziny wcale nas tak bardzo nie zdziwiły - w końcu Halina całe lato podróżowała z nami po Polsce podczas trasy Lata ZET i Dwójki, a teraz z Damianem Michałowskim z Uważam ZET spotyka się na planie The Voice of Poland. Ale kiedy wpadła do studia, rozpętało się istne szaleństwo! I chyba tę energię widać na zdjęciu :P

Przez cały dzień rozdawaliśmy Wam też koszulki, przygotowane specjalnie na tę okazję - jak przystało na 25 urodziny, było ich tylko 25 i ani jednej więcej. W dniu tej wyjątkowej rocznicy zebrało nam się na wspominki - Aga udostępniła nawet zdjęcia ze swojej prywatnej kolekcji :)

Cóż, urodziny urodzinami, a teraz trzeba wziąć się do pracy :) Jesteśmy z Wami od poniedziałku do piątku między 6 a 10!

P.S. Jeszcze jedno - dziękujemy Wam za wszystkie życzenia, jesteście najlepsi <3 

Więcej: