Zaproponuj nam Piosenkę z Lektorem!

Znacie nasz nowy cykl? To "Piosenka z Lektorem, czyli o czym oni śpiewają”. Tłumaczymy teksty piosenek na język polski, a czyta je nasz ukochany lektor Stanisław Olejniczak. I UWAGA: już teraz możecie nam podesłać swoją propozycję!

Zastanawiacie się czasami, o czym tak naprawdę są wasze ulubione piosenki? Marek, zainspirowany piosenką „Grafitti on a Train”, wpadł na pomysł, żeby przetłumaczyć najśmieszniejsze i najgłupsze teksty piosenek na język polski. Dodatkowo, do współpracy udało nam się namówić Pana Stanisława Olejniczaka, lektora serialu „Mody na Sukces”. Na pewno kojarzycie ten charakterystyczny głos :)

O czym oni śpiewają?

Mamy coraz więcej Piosenek z Lektorem! Zrobił się z tego pokaźny zbiór: najpierw przetłumaczyliśmy takie utwory jak „Shala la la” Vengaboys, czy hit zespołu Florida „Whistle”, a później zabraliśmy się np. za „Firework” Katy Perry. I to nie koniec! 

Przetłumaczyliśmy już kilka fajnych Piosenek z Lektorem, ale chcemy więcej. Wy też?

Wybierz Piosenkę z Lektorem

 Już teraz możecie nam podesłać swoją propozycję na Piosenkę, którą mamy przetłumaczyć :) Znacie hit, którego tekst brzmi zabawnie po polsku? Dajcie znać, czekamy na wasze pomysły!!!

Preloader Radio ZET
Przeciągnij i upuść Dodaj pliki

Administratorem danych osobowych Uczestnika jest Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żurawia 8. Dane będą przetwarzane dla celów organizacji Konkursu oraz wydania przyznanych nagród. Dane laureatów Konkursu w zakresie imię, nazwisko oraz (miasto, nick - w zależności od potrzeb) zostaną opublikowanie na liście laureatów Konkursu na stronie internetowej organizatora Konkursu. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia wzięcie udziału w konkursie.

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Więcej Piosenek z Lektorem szukajcie na Facebooku Dzień Dobry Bardzo:)

Więcej: