Gwiazdy u Szymona. Zadaj im swoje pytanie!

Nie Mam Pytań w Radiu ZET! Szymon Majewski rozmawia z polskimi gwiazdami. Słuchaj w każdą niedzielę o 19!

Szymon Majewski w Radiu ZET ma dla Was codziennie Okruszymki z Fabryki Sucharków na uśmiechnięty początek dnia, ale teraz to nie wszystko! Mamy dla Was kompletnie nowy i niezwykły program, w którym Szymon Majewski zaprosi do siebie gwiazdy! Jego gośćmi będą sportowcy, muzycy i aktorzy, a każdy z nich odpowie na pytania, które chcielibyśmy zadać im wszyscy.

Masz pytanie do gwiazdy? Napisz!

I tu mamy dla Was niespodziankę - skoro program nazywa się "Nie Mam Pytań", to musicie Szymonowi trochę pomóc i podrzucić mu jakieś pytania :). Chcecie znać odpowiedź na pytanie, które od dawna Was nurtuje? Teraz poprzez Szymona możecie zadawać gwiazdom pytania i usłyszeć odpowiedzi na antenie Radia ZET! Czekamy! 

Najbliższymi gośćmi Szymona będą Michał Maleńczuk oraz Jerzy Stuhr. Masz pytanie, które chcesz zadać do któregoś z panów? Napisz!

Preloader Radio ZET
Przeciągnij i upuść Dodaj pliki

Administratorem danych osobowych Uczestnika jest Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żurawia 8. Dane będą przetwarzane dla celów organizacji Konkursu oraz wydania przyznanych nagród. Dane laureatów Konkursu w zakresie imię, nazwisko oraz (miasto, nick - w zależności od potrzeb) zostaną opublikowanie na liście laureatów Konkursu na stronie internetowej organizatora Konkursu. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia wzięcie udziału w konkursie.

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Nie Mam Pytań w każdą niedzielę o 18!

Więcej: